• Ubytování Semily - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Semily - Switch to English   
  • Unterkunft Semily - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Semily - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Ceмилы - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Semily
Semily - ilustračné foto

PENSION RENATA,Harrachov ***
[ Ubytovanie Semily - Rýžoviště 493 ] - Harrachov

PENSION RENATA,Harrachov

Harrachov je najznámejšie turistické športové horské stredisko v západných Krkonošiach. Penzión Renata v Harrachove ubytovanie:. Penzión Renata v Harrachove poskytuje kvalitné ubytovanie v 11 zrekonštruovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC, televíziou so vstavaným DVD a po celom penzióne je dostupný internet pomocou wifi pripojenia. Izby penziónu Renata v Harrachove sú 4 štvorposteľové, 2 trojposteľové, 5 dvojposteľových, niektoré s možnosťou prísteliek.

ceny od 750,00 Kč

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 25TV miestnosťInformačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1200 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotýlek u hraběte Harracha ***
[ Ubytovanie Semily - 01021 ] - Harrachov

Hotýlek u hraběte Harracha

Mesto je rajom pre turistov v letnom i zimnom období. Hotelík u grófa Harracha v Harrachove ubytovanie:. Hotelík u grófa Harracha v Harrachove ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 28 osôb. Ponúka ubytovanie v útulných a priestranných izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. Hotelík je výhodne situovaný a je vzdialený približne 5 minút pešo od centra mesta a sedačkovej lanovky na Čertovu horu. Väčšina izieb má balkón. Ubytovanie v Harrachove Hotýlek u grófa gastronómia:.

ceny od 750,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)

Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,v hoteliNefajčiarske prostredieTaxiÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion restaurant Na Špici **
[ Ubytovanie Semily - Loktuše 50 ] - Mírová pod Kozákovem

Penzion restaurant Na Špici

Penzión a restaurant Na špici s príjemnou rodinnou atmosférou, umiestnený v nádhernom prostredí Slovenského raja, Vám ponúka komfortné ubytovanie. Penzión sa nachádza medzi Turnov a Kozákovem v neopakovateľnej čarovnej krajine s početnými prírodnými krásami a radom architektonických pamiatok. Penzión na špici v Mierové pod Kozákovem ubytovanie. Penzión na špici v Mierové pod Kozákovem ponúka k ubytovaniu dvojlôžkové izby aj s prístelkou, trojlôžkové izby a štvorlôžkové izby.

ceny od 400,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

TV miestnosťInformačná službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Horolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

hotel Krakonoš ***
[ Ubytovanie Semily - náměstí 309 ] - Rokytnice nad Jizerou

hotel Krakonoš

Nádherná príroda - aktívne aj pasívne dovolenka alebo prázdniny sú hlavným lákadlom, ktoré hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou ponúka. Hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou ubytovanie. Hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou ponúka komfortné ubytovanie v 21 dvojposteľových, 5 trojlôžkových a 6 štvorlôžkových izbách. K dispozícii sú tiež 2 štvorlôžkové rodinné izby a 1 rodinná izba pre 5 osôb.

ceny od 700,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,v hoteliObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službySprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Zber húbRybolovMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)

Chata Pod Hájkem s wellness ***
[ Ubytovanie Semily - Horní Branná 422 ] - Horní Branná

Chata Pod Hájkem s wellness

Vilka má samostatný príjazd a veľkú záhradu. Chata Pod Hájkom v Hornej brannej ubytovanie:. Chata Pod Hájkom v Hornej brannej ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 16 lôžok a 4 prístelky. V prízemí je spoločenská miestnosť, jedáleň s vybavením 4 jedálenské stoly, sedacie pohovka, konferenčný a rohový stôl, stolný futbal, káblová televízia, východ priamo na vonkajšiu terasu, ďalej vybavená kuchyňa, WC a kúpeľňa.

ceny od 4 114,00 Kč

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)
TV miestnosťDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Zber húbRybolovWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

Hotel Centrum Harrachov ***
[ Ubytovanie Semily - Harrachov 455 ] - Harrachov

Hotel Centrum Harrachov

Hotel Centrum v Harrachove je možné využiť nielen na individuálnu rekreáciu (vhodné aj pre rodiny s deťmi), ale aj na organizovanie podnikových akcií a školení, pre skupinové relaxačné pobyty alebo športové sústredenia. Hotel Centrum v Harachově sa nachádza 100 m od sedačkovej lanovky s výhľadom na skokanské mostíky a Čertovu horu. Mesto Harrachov ponúka bohaté využitie voľného času - pivné kúpele Harachov, bobová dráha Harrachov či bowling Harrachov.

ceny od 700,00 Kč


Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 12TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Kederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIELyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Zber húbJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

M+M apartmán*** ***
[ Ubytovanie Semily - Nový Svět 562 ] - Harrachov

M+M apartmán***

Ak sa partia nadšencov rozhodne aktívne si užiť voľný čas podľa vlastného programu a za nízke ceny, sú M + M apartmány v Harachově ideálnym riešením. Apartmány M + M v Harrachove ubytovanie:. Apartmány M + M v Harrachove ponúka na ubytovanie 3 štvorlôžkové *** apartmány veľkosti cca 32 m 2, pozostávajúcich z veľkej obývacej spálne s jedálenským kútom, kuchynkou, príslušenstvom a predsieňou, vybavené televíziou.

ceny od 500,00 Kč
Informačná službaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeDomáci maznáčikoviaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieTaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIESquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIELyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

Hotel SILENT ***
[ Ubytovanie Semily - Rýžoviště 489 ] - Harrachov

Hotel SILENT

Hotel Silent v Harrachove je svojou pozíciou atraktívne najmä pre lyžiarov, pretože štvorsedačková lanovka sa nachádza len 250 metrov od objektu. Hotel Silent v Harrachove ubytovanie. Hotel Silent v Harrachove disponuje dvojlôžkovými až trojposteľovými izbe s možnosťou až dvoch prísteliek. Rodiny alebo skupiny priateľov môžu využiť ubytovanie v dvoch priestranných apartmánoch, ktoré majú vlastný kuchynský kút.

ceny od 1 275,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 150TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikoviaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínRezervácia leteniekCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Vyhlídka ***
[ Ubytovanie Semily - K Vodojemu 275 ] - Jilemnice

Hotel Vyhlídka

Najvyšším prirodzeným bodom v Jilemnici je kopec Kozinec s výškou 561 metrov nm, na ktorom sa nachádza hotel "Vyhliadka". Vďaka jeho polohe sa hosťom naskytá nádherný výhľad do vnútrozemia i na panorámu Krkonôš. Hotel Vyhlídka v Jilemnici ubytovanie. Hotel "Vyhliadka" v Jilemnici ponúka na ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 6 trojlôžkových a 2 štvorlôžkových izbách vždy s možnosťou prístelky av 1 rodinnom dvoupokoji pre 6 osôb + 3 prístelky s maximálnou obsadenosťou deviatich osôb.

ceny od 600,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIESauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Zber húbWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIEVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovaniePríroda

Resident Harrachov ****
[ Ubytovanie Semily - Harrachov 569 ] - Harrachov

Resident Harrachov

Nový, dizajnový apartmán rezort Resident sa nachádza v malebnej horskej oblasti Krkonôš, zeleňou obklopenom prostredí Anenského údolia s pôvodnými stavbami ľudovej architektúry, pritom v priamej dochádzkové vzdialenosti centra Harrachova. Resident Harrachov v Harrachove je jedinečným miestom v Českej republike, kde môžu hostia aktívne i pasívne oddychovať na čerstvom horskom vzduchu. Ubytovanie v Harrachove Resident Harrachov popis:.

ceny od 3 180,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 100Prednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 250,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 250,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)ZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovJazda na koniKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA